Kniha návštěv

Datum: 20.09.2011

Vložil: Pavel Hábl

Titulek: Zabezpečení stránek

Milé dámy,

předem chci poděkovat za zřízení a administraci těchto webových stránek. Nápad ve věku elektronických komunikací považuji za vynikající a pro nás rodiče velmi přínosný.

Na tomto místě bych si s ohledem na významný nárust kyberzločinů dovolil navrhnout, aby přístup na stránky byl zabezpečen heslem a bylo zamezeno případnému volnému stahování fotografií našich ratolestí.

Věřím, že tento návrh nebude brán jako sobecké hnidopišství nýbrž jako přínos k ochraně našich ratolestí před kyberzločinem.

S pozdravem

Pavel Hábl

Odpovědět

—————

Datum: 20.09.2011

Vložil: Barbora Klementová

Titulek: Re: Zabezpečení stránek

Dobrý večer pane Hábl,

děkuji za Váš příspěvek.

Ráda bych tyto stránky zabezpečila heslem, ale bezplatný internetový server webnode.cz, na kterém jsou stránky zřízeny, bohužel takovouto službu nenabízí (už jsem o ní uvažovala při zřízení stránek). Nebo pokud ji nabízí, tak jsem ji nenašla (možná zkušenější "programátoři" tuto možnost objeví - v tom případě je tímto vyzývám, aby mě kontaktovali).

Jak se již píše v úvodu, na tyto stránky má přístup pouze ten, který zná přesnou internetovou adresu - tj. pouze rodiče dětí (popř. lidé, kterým oni samy o stránkách řeknou), třídní učitelky, ředitelka školky a některé další pedagogické pracovnice z MŠ Uhříněves - pouze kvůli inspiraci. Tuto stránku není možné najít v žádném internetovém vyhledávači - slouží opravdu jen úzkému okruhu osob.

Nemyslím si tedy, že by stránka mohla sloužit ke "kyberzločinům"... Nicméně chápu Vaše obavy, proto je v šatně k dispozici v podpisu dokument, na kterém svým podpisem rodiče souhlasí/nesouhlasí s uveřejněním fotek svých dětí na těchto stránkách.

Ti rodiče, kteří s uveřejněním souhlasit nebudou, samozřejmě fotky svých dětí na stránkách nenajdou. Pokud se takoví najdou, budeme to zřejmě řešit "začerněním" daného dítěte na skupinových fotografiích a jeho individuální fotky sem vkládat nebudeme.

Doufám, že je moje odpověď dostačující, pokud však máte jiný návrh, jsme otevřeni všem podnětům, protože stránky neslouží pro nikoho jiného než pro Vás, pro rodiče, a záleží tedy především na Vašich námětech, připomínkách a přáních.

Děkuji, pěkný zbytek dne
B.K.

Odpovědět

—————

Datum: 20.09.2011

Vložil: Barbora Klementová

Titulek: Re: Re: Zabezpečení stránek

a omlouvám se za gramatické chyby a překlepy způsobené pokročilejší noční hodinou a rychlým psaním:) :

- "(popř. lidé, kterým oni samI o stránkách řeknou)"
- "K podpisu"
- "jsme otevřenY všem podnětům"

Děkuji za pochopení, příště budu před odesláním své příspěvky číst pro jistotu ještě jednou :).
B.K.

Odpovědět

—————

Datum: 20.09.2011

Vložil: Barbora Klementová

Titulek: :)

Děkuji všem za milé příspěvky. Doufám, že stránky pro vás všechny budou přínosem.

Na fotečky vašich dětí se můžete těšit až poté, co všichni rodiče podepíší, že jim umístění fotek jejich dětí na tyto webové stránky nevadí (k podepsání v šatně u sešitu na omluvy).

Ještě jednou děkuji a pevně věřím, že budete se stránkami spokojeni i nadále :).

B.K.

Odpovědět

—————

Datum: 19.09.2011

Vložil: Blanka Konrádová

Titulek: Díky!!!

Díky za skvělé stránky. Můžeme si takto v klidu doma vše přečíst a těším se na fotky.

Pěkný den
BK

Odpovědět

—————

Datum: 19.09.2011

Vložil: Andrea Hofmannová

Titulek: webové stránky

Vážené paní učitelky,

webové stránky třídy "Sluníčka" jsou velmi vydařené!

Myslím, že většina z rodičů tyto stránky uvítá a určitě budou všem velkým přínosem. Dozvíme se, co naše ratolesti zrovna ve školce dělají, co se učí, čím se zabývají ... a v neposlední řadě se určitě dozvíme i nějaké aktuality a různé organizační záležitosti. Velice se těším na fotečky ze třídy našich malých "Sluníček" :o)

Přeji nadále mnoho elánu a radosti při práci s dětmi!

Příjemný den přeje Andrea Hofmannová

Odpovědět

—————

Datum: 19.09.2011

Vložil: Bára

Titulek: Urbanová

Super, díky moc za stránky :)

Odpovědět

—————

Kontakt

Barbora Klementová (administrátor)