VÍTÁME VÁS NA STRÁNKÁCH 1. TŘÍDY SLUNÍČEK MATEŘSKÉ ŠKOLY UHŘÍNĚVES!

NA STRÁNKÁCH SE STÁLE PRACUJE. OMLUVTE TEDY PROSÍM DROBNÉ NEDOKONALOSTI.

 

Pro Vaši přehlednost byla na této stránce zřízena sekce "Novinky" (vlevo), kde se můžete dočíst, zda v průběhu konkrétních dní byly na stránky přidány nové příspěvky.

 

 

 


Diskuze o všem možném

Datum: 08.06.2018

Vložil: Albertquift

Titulek: How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

The prostate related is the central section of a male's reproductive system. It secretes fluids that aid in the transportation and activation of sperm. The prostate can be found just before the rectum, below the bladder and all around the urethra. When there is prostate problem, it will always be very uncomfortable and inconvenient to the patient as his urinary system is directly affected.

The common prostate health problems are prostate infection, enlarged prostate and prostate type of cancer.



Prostate infection, also known as prostatitis, is easily the most common prostate-related problem in men younger than 55 yrs . old. Infections in the men's prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis will be the least common of all kinds of prostate infection. It is brought on by bacteria perfectly located at the large intestines or urinary tract. Patients may feel fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated through the use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to ease the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is often a condition of the particular defect inside gland as well as the persistence presence of bacteria inside the urinary tract. It can be brought on by trauma on the urinary tract or by infections originating from the rest with the body. A patient may experience testicular pain, back pains and urination problems. Although it is uncommon, it can be treated by removal of the prostate defect as well as the use antibiotics and NSAIDs to deal with the redness.

Non-bacterial prostatitis makes up about approximately 90% coming from all prostatitis cases; however, researchers have not to ascertain the cause of these conditions. Some researchers believe chronic non-bacterial prostatitis occur due to unknown infectious agents while other think that intensive exercise and heavy lifting may cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an appropriate meals are important. These are some of the steps you can take to maintain your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is important for general health and will also also maintain the urinary track clean.

2. Some studies claim that several ejaculations weekly will prevent cancer of the prostate.

3. Eat steak sparingly. It has been shown that consuming more than four meals of beef a week will heighten the likelihood of prostate diseases and cancer.

4. Maintain an effective diet with cereals, vegetable and fruits to ensure sufficient intake of nutrients necessary for prostate health.

The most critical measure to look at to make certain a proper prostate is to go for regular prostate health screening. If you are forty yrs . old and above, you ought to choose prostate examination one or more times 12 months.

Odpovědět

—————

Datum: 15.12.2011

Vložil: Lee

Titulek: S botama se nechodi do třídy

Vážení,
Dnes tj. 15.12.2011 jsem v cca 16:05 vyzvedávala svého syna ze školky. Při této příležitosti mě zarazily dvě věci, které by dle mého skromného názoru neměly zůstat nepovšimnuty.
Během samotného vyzvedávání jsem byla svědkem následující pro mě šokující scény. Maminka spolužáka mého syna si před vchodem do třídy za účelem vyzvednutí dítěte „poctivě“ sundala z nohou venkovní obuv a v ponožkách vešla do prostoru třídy. Potud je vše v naprostém pořádku.
Těsně poté vstoupila z venku do šatny nějaká jiná žena (snad zaměstnankyně školky či kamarádka paní učitelky Blísové) a bez sebemenšího zaváhání vstoupila do prostoru třídy v té samé venkovní obuvi, ve které se před tím producírovala venku před školkou. Následně zamířila k paní učitelce Blísové a vzájemně se zapředly do družného rozhovoru.
S ohledem na to, že ve školce by se měla dodržovat zvýšená hygiena (přece jenom naše děti svými pacičkami rády ťapkají po zemi a pak je strkají do úst) a na požadavek na zakoupení návleků na obuv, aby se do prostoru třídy nezanášely nečistoty z venku, mě zarazilo, že paní učitelka Blísová se vůbec neohradila vůči takovému bezohlednému chování.
Stejně tak se zachoval paní uklízečka, která následně vstoupila do třídy, aby vyzvedla dítě z vedlejší třídy Motýlků a zavedla jej rodičům.
Evidentně se neměří všem stejným metrem. Já osobně se domnívám, že v oblasti dodržování hygieny jakožto prevence dětských chorob, by se rozhodně měřit mělo a žádné vyjímky neměli existovat a každý, kdo vstoupí do prostoru třídy ve venkovní obuvi by měl být bez pardonu vykázán ven. Vždyť jde proboha o zdraví našich dětí !
Při odchodu ze třídy si syn šel pro pití, protože měl žízeň. Bohužel nádoba s pitím se na obvyklém místě již nenacházela. V tu chvíli procházela kolem uklízečka, a proto jsem se jí zeptala, kde je pití. V odpověď se mi dostalo pouze neomaleného odseknutí v podobě holé věty: „Už není.“
Věřím, že paní uklízečka ačkoli velmi nevrlá, nakonec to pití donesla, a že tento případ je pouhou politování hodnou výjimkou.
Pokud by to mělo být snad pravidlem, pak se ptám, co děti v pozdních odpoledních hodinách pijí, když mají žízeň. Nejsem si jistá, že každé z těch drobečků je schopné si vynutit na personálu sladkou šťávu, na kterou jsou zvyklé. Prosím v zájmu našich dětí, při odchodu ze školky zkontrolujte, zda je k dispozici pití a pokud ne, apelujte na personál školky, aby jej zajistilo. Přece jenom to může to být i vaše dítě, které bude ve školce v pozdních odpoledních hodinách a třeba nebude mít co pít i když bude chtít.

Odpovědět

—————

Datum: 16.12.2011

Vložil: Barbora Klementová

Titulek: Re: S botama se nechodi do třídy

Viz moje odpověď v Knize návštěv

Odpovědět

—————

Datum: 20.09.2011

Vložil: Barbora Klementová

Titulek: :)

Byla spuštěna diskuze - můžete na ní diskutovat o všem možném s ostatními rodiči a nemusí se jednat jen o školkové nebo "sluníčkové" záležitosti :).
B.K.

Odpovědět

—————





Kontakt

Barbora Klementová (administrátor)


Novinky

13.06.2012 21:05

1/2 denní výlet do Červeného Újezda - Novodobý skanzen dne 19.6.2012

viz příspěvek na nástěnce.

Celý článek

—————

25.04.2012 18:11

25. 4. 2012

Byl přidán jeden nový příspěvek na nástěnku.

Celý článek

—————

Všechny články

—————