Kniha návštěv

Datum: 16.12.2011

Vložil: Barbora Klementová

Titulek: Re: S botama se do třídy nechodí

Dobrý den,

velmi mě mrzí věci, o kterých píšete. Bohužel jsem od 8. 12. v pracovni neschopnosti, tudíž jsem těchto konkrétních situací nebyla svědkem.

Máte pravdu, do třídy by měl každý vstoupit v jiné obuvi než venkovní, popř. by se měl před vstupem do třídy vyzout. Tato praxe se běžně dodržuje. Jak já, tak paní učitelka Blísová se při vstupu do třídy vždy přezouváme, stejně jako všechen ostatní personál MŠ.

Pokud za paní učitelkou Blísovou vstoupil někdo zvenku bez přezutí, tak je to samozřejmě špatně. Nemohu někoho soudit, nebyla jsem přitom, ale takové věci se opravdu běžně nestávají.

Co se týče pití - děti mají k dispozici nádobu se šťávou po celou dobu pobytu ve školce (od 6:30 do 17:00). Samozřejmě se stane, že pití občas dojde - v takovém případě je ihned doplněno. Věřím, že bylo i v tento den. Dětem pití několikrát denně připomínáme a chodíme pít "hromadně". Pití (čaj, mléko nebo kakao) mají k dispozici při každém jídle a my dbáme na to, aby hrníček pokud možno vypily. Mimo jídlo a "hromadné pití" si mohou děti kdykoliv během dne samy říct a jít se napít.

Za svoji osobu mohu s klidným svědomím říct, že Vaše nepříjemná zkušenost rozhodně není pravidlem a pevně věřím, že se již nebude opakovat.

S pozdravem
B.K.





Zpět na diskuzi

Kontakt

Barbora Klementová (administrátor)